můj příběh

Něco málo o mně

Eliška, to jsem já 🙂

Můj život je nejkrásnější venku, ať už v zahrádce, na poli, v lese, nebo kdekoliv jinde, kde se dá vychutnat příroda. Stejně tak se cítím šťastná ve své dílně, kde vyrábím přírodní kosmetické produkty, jako jsou šampuky a šumivé koule, a těší mě přinášet radost lidem kolem sebe.

Ve volném čase ráda objevuji světovou i místní kuchyni, ráda vařím i peču a zbožňuji procházky venku, hudbu a skvělé filmy.

Můj background

Mimo vývoj a výrobu kosmetiky se také věnuji projektovému managementu ve firmě, která se specializuje na výrobu jedlých etiket na pečivo.

Zanedlouho čekáme přírůstek, takže se o Namydlenou Eli budu dělit 🙂

Foto & Video Tvorba

Mám skvělého manžela Kubu, který je mou největší inspirací a oporou a jelikož je skvělý kameraman a fotograf, tak mi v mnohém pomáhá i v rámci Namydlené Eli. Pokud by jste chtěli vidět jeho práci, tvoří v produkci “iN Momento“.

Můj přístup: ekologicky, přírodně a s radostí.

Namydlená-Eli-Šampuk

S ohledem na planetu

Čerpám z bohatsví přírody a s úctou k ní vytvářím produkty, které pečují o vaše tělo. Odpovědný přístup k životnímu prostředí je nedílnou součástí mé výroby a distribuce.

Přírodní péče

Věřím v sílu přírody a proto se soustředím na výrobu bez chemie a dávám si záležet při výběrů materiálů a bylinek abych zaručila čistotu a účinnost své kosmetiky.

Krása & Radost

Každý produkt je originálním, ručně vyráběným dílem inspirovaným přírodou. Péče o sebe sama by měla být radostným rituálem, který probouzí smysly a harmonizuje duši.

Nákupní košík
Limitová Edice
Přemýšlíte co koupit mamince k blížícímu se Dni Matek? 💚 Co takhle lásku a přírodu v jednom balíčku? Udělejte mamince radost tímto dárkový balíčkem šampuku a balzámu.
Limitovaná Edice
Přemýšlíte co koupit mamince k blížícímu se Dni Matek? 💚

Co takhle lásku a přírodu v jednom balíčku? Udělejte mamince radost tímto dárkový balíčkem šampuku a balzámu.